REZERWACJA 24h +48 33 813 90 88
info@transportaustria.pl ul. Kalinowa 1A, 43-309 Bielsko- Biała

Busy do Austrii, woj.śląskie Trasa nr 1

Austria - kraj na południe od Polski - to kraj często odwiedzany przez Polaków. Słynie z Wiednia, kawy wiedeńskiej i torcika, pięknych i klimatycznych miasteczek, a także Alp. Co chwile przyjeżdżają tam podróżni z całego świata. Polacy wyjeżdżają do niego w celach turystycznych i zarobkowych. Mając na uwadze popularność tego kierunku podróży, uruchomiliśmy trasę przewozów busem na linii Polska-Austria. Nasze busy do Austrii wyjeżdżają m.in. z Bielska-Białej, Cieszyna, Krakowa, Katowic, Gliwic, Rybnika, Raciborza, Żor, Jastrzębia-Zdrój, Częstochowy, Bytomia, Tarnowskich Gór i Zawiercia. ROBIN PARTNERS oferuje również przejazdy busem na trasach Austria -Sucha Beskidzka oraz Austria - Żywiec.
 

TRASA KATOWICE-AUSTRIA TANIO I KOMFORTOWO

Jak działamy? Szybko, bezpiecznie i wygodnie. Komfort podróży jest dla turystów najważniejszy. Mając to na uwadze układamy nasze trasy tak, aby było jak najszybciej i najwygodniej. Dla zwiększenia standardu naszych usług, a tym samym i komfortu naszych pasażerów, stosujemy w naszej działalności metodę “door-to-door”. Odbieramy naszych Klientów spod wskazanego adresu w Katowicach i odwozimy pod konkretny adres na terenie Austrii. Podobnie na trasie Austria-Katowice. Tym samym, nasi pasażerowie nie muszą martwić się o dojazd do busa ani o odnalezienie drogi na terenie byłego Cesarstwa Austriacko - Węgierskiego.

Bezpieczeństwo
Dokładamy wszelkich starań, aby w naszych busach podróżni czuli się nie tylko wygodnie, ale również bezpiecznie. Kierowcy naszych busów to osoby z dużym doświadczeniem w branży transportowej. Ich miła osobowość oraz profesjonalizm sprawią, że podróż mini w sympatycznej atmosferze. Jako firma stawiamy na ciągły rozwój - odpowiednio szkolimy naszych pracowników, aby mogli świadczyć najwyższy poziom usług.

Komfort
Kolejna cechą wyróżniającą nasze busy jest cena. Podróż klimatyzowanym, nowoczesnym busem, dostępna jest w bardzo atrakcyjnych cenach - dla stałych świetne promocje! Cennik przewozu busem uzależniony jest od miejscowości oraz liczby osób. W celu bliższych informacji o trasie Katowice-Austria, prosimy o kontakt z naszą firmą. Rezerwacji podróży można dokonać również przez system rezerwacji online.

Nasza oferta
Oferujemy Państwu przewóz osób indywidualnie oraz grupowo na trasie Górny Śląsk – Wiedeń. Podróż twa od 4 do 8 godzin w zależności od miejsca zamieszkania  pasażerów oraz panujących warunków drogowych. Na trasie nie robimy długich postojów, na życzenie klientów zatrzymujemy się na krótkie przerwy. 

Przyjaźni dla Dzieci.
Posiadamy własne foteliki do przewozu małych dzieci. Dziecko płaci stałą opłatę 20 euro.

Od drzwi do drzwi czyli door to door
Klientów odbieramy z podanych adresów lub z innych umówionych miejsc takich jak: dworce, stacje benzynowe, parkingi, lotniska o ustalonych wcześniej godzinach.