REZERWACJA 24h +48 33 813 90 88
info@transportaustria.pl ul. Kalinowa 1A, 43-309 Bielsko- Biała

Busy do Austrii, woj. małopolskie

Oferujemy naszym pasażerom szybki i bezpieczny przewóz busami do Austrii. Nasze busy z województwa małopolskiego wyjeżdżają z Tarnowa, Bochnii, Brzeska, Orawy, Krakowa, Wieliczki.  Tarmów to stolica wyjazdów do Wiednia i jednocześnie największe miasto w Polsce, skupiska ludzi podróżujących do Wiednia. W aglomeracji tarnowskiej pełni niezwykle ważną rolę pod względem historycznym i kulturalnym. W południowej części województwa małopolskiego położony jest Nowy Targ i Nowy Sącz. To ważne miasto na mapie regionu pod względem turystycznym i biznesowym, dlatego nie mogło zabraknąć tam również przewozów ROBIN PARTNERS. Busy do Austrii odjeżdżają również z miasta położonego tuż przy obwodnicy Bochnii, Brzeska, Wieliczki. Bogata oferta przejazdów na trasie Polska-Austria z województwa małopolskiego sprawia, że nasze busy odjeżdżają praktycznie z każdego zakątka tego regionu. W naszej ofercie znajdują się również przewozy do Austrii busami z Orawy: Lipnicy Wielkiej, Jabłonki, Zubrzycy.
 

PRZEWOZY BUSEM DO AUSTRII SZYBKIE I KOMFORTOWE

Przewozy busem do Austrii odbywają się na stałej trasie Tarnów – Wiedeń i cała Dolna Austria, przez Ostrawę i Mikulov. W odróżnieniu od innych firm, nie krążymy po całej Austrii godzinami lecz trzymamy się głównej trasy aby maksymalnie skrócić czas przejazdu. Dzięki temu jesteśmy najszybszym przewoźnikiem na trasie Tarnów - Wiedeń.

Nasza firma przewozowa dysponuje wygodnymi i nowoczesnymi busami odpowiednio przystosowanymi do zapewnienia komfortowych i bezpiecznych warunków podróży. Flota busów ROBIN PARTNERS udostępnia podróżnym busy wyposażone w klimatyzację, sprzęt DVD, gniazda USB oraz komfortowe fotele z możliwością rozkładania.

Oferujemy naszym pasażerom liczne rabaty na przejazdy z Tarnowa, Bochnii, Brzeska, Wieliczki.

Cena za przejazd jednego Pasażera z 2 bagażami z Tarnowa do Wiednia wynosi 25 EUR oraz z Wiednia do Tarnowa  35 EUR, przy rezerwacji on-line z wyprzedzeniem 3 dni do wyjazdu.
 Dokładną cenę podajemy po uzyskaniu dokładnych adresów początku i końca podróży.

Zachęcamy do monitorowania naszych promocji - dla stałych Klientów, którzy regularnie korzystają z naszych przewozów, proponujemy świetne zniżki. Busy do Austrii z Tarnowa, Bochnii, Brzeska to gwarancja komfortowych warunków podróżowania w znakomitej cenie.

Dodatkowe informacje i rezerwacja miejsc dostępne codziennie w godz. pracy biura pod numerami telefonów +48 668 414 910